Jak dodać swój wynik w aplikacji Poland Business Run?

20.08.2021

Udostępnij

5 września poza przebiegnięciem 4 kilometrów należy jeszcze zarejestrować swój wynik. Poniżej znajdziesz informację, jak to zrobić. 

Masz dwie opcje:

Dodanie wyniku przez stronę www

W dniu biegu wejdź na polandbusinessrun.pl i kliknij na górze strony przycisk "Dodaj wynik/add result", który przeniesie cię do krótkiego formularza, w którym dodajesz screenshot lub zdjęcie z wynikiem, wpisujesz adres e-mail, który osoba zgłaszająca podała w naszym systemie, oraz czas w formacie hh:mm:ss.

Dodanie wyniku przez aplikację mobilną

Instalujesz aplikację Poland Business Run w swoim telefonie i w dniu biegu klikasz przycisk "Dodaj wynik/add result" i uzupełniasz formularz w którym dodajesz screenshot lub zdjęcie z wynikiem, wpisujesz adres e-mail, który osoba zgłaszająca podała w naszym systemie, oraz czas w formacie hh:mm:ss.


Kliknij, aby pobrać poniższą infografikęPoniżej znajdziesz szczegółową instrukcję, jak dodać wynik w aplikacji.


1. Uruchom aplikację Poland Business Run w swoim telefonie (możesz ją pobrać ze sklepu Google Play lub Apple Store) lub wejdź na stronę: bit.ly/resultPBR ze swojej przeglądarki internetowej (jeśli korzystasz z przeglądarki, przejdź od razu do punktu trzeciego).


2. Kliknij w przycisk DODAJ WYNIK.


Po kliknięciu nastąpi przekierowanie do krótkiego formularza, który służy do dodania wyniku.

3. W pierwszym punkcie formularza dodaj plik graficzny, czyli screenshot z aplikacji biegowej (np. Strava, Runkeeper, Runtastic, MapMyRun itp.) z funkcją GPS lub zdjęcie zegarka/bieżni, dokumentujące przebiegnięcie 4 kilometrów.


4. W drugim punkcie wpisz swój adres email (podany podczas rejestracji do Poland Business Run 2021). Jeśli nie masz pewności, jaki adres został podany, zapytaj osoby, która zgłaszała Twoją drużynę. Będzie mogła to sprawdzić po zalogowaniu się na stronie https://polandbusinessrun.pl.


5. Następnie wpisz swój czas uzyskany na dystansie 4 km w formacie HH:MM:SS (godziny, minuty, sekundy)


6. Kliknij przycisk „Zapisz”

To wszystko, Twój wynik został zapisany.