Zakończyliśmy pierwszą edycję Akademii CSR

06.07.2017

Udostępnij

Jak stworzyć projekt CSR? Skąd pozyskać środki na realizację projektu? Jak zbudować dobry plan? Jak sprawić, by nam zaufano? Co zrobić, kiedy nie wiemy co robić?

Na te i na wiele innych pytań odpowiedzieli eksperci na co dzień dbający o realizację największego biegu charytatywnego w Polsce – Poland Business Run. W trakcie 6 spotkań, prowadzonych przez specjalistów w swoim fachu, przekazaliśmy studentom skondensowaną wiedzę teoretyczną, jednocześnie kładąc nacisk na praktyczne aspekty wdrażania CSR’u w firmie.

Szczególnie podobała mi się atmosfera w trakcie zajęć. Wiele nauczyłem się z dyskusji, w które każdy się angażował i mógł wyrazić swoje zdanie. Znacznie poszerzyłem swoją wiedzę również dzięki wielości zadań domowych, których rezultaty przedstawialiśmy na kolejnych spotkaniach. Projekt, który stworzyłem zazębia się z celami Fundacji Poland Business Run i porusza kwestię aktywizacji sportowej osób niepełnosprawnych ruchowo. Mam nadzieję, że z pomocą osób pracujących w Fundacji, będę mógł wprowadzić projekt w życie. – mówi Kamil Bąbel, twórca zwycięskiego projektu „Ucieczka”, który pomogą zrealizować pracownicy Fundacji. Wyrazy uznania przekazujemy także Adrianowi Kocembie, którego projekt dotyczący aktywizacji ruchowej osób niepełnosprawnych ruchowo w branży IT, zrobił na nas ogromne wrażenie. Adrianowi pomożemy w pracy nad komunikacją swojego projektu.

Naszym zdaniem pomoc w faktycznej realizacji własnego projektu jest najlepszą nagrodą za zaangażowanie i ogrom pracy, jaką uczestnicy włożyli w szkolenie. Będziemy w kontakcie z każdym i z wielką przyjemnością będziemy śledzić dalsze losy naszych absolwentów - mówi Marta Hernik - koordynator Akademii CSR.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Inicjatorzy

Partnerzy strategiczni

Partnerzy