Poland Business Run 2021

2021 to kolejny rok pełen wyzwań, w trakcie którego najważniejsze jest bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych. Dlatego, podobnie jak w roku 2020, charytatywna sztafeta Poland Business Run odbędzie się w formule wirtualnej.

Spotkamy się już 5 września!

Zapisy do biegu potrwają dokładnie 3 tygodnie. Po tym czasie nie będzie można się zarejestrować. Dzięki wirtualnej formule liczba biegaczy biorących udział w rywalizacji nie jest limitowana.

Start zapisów: 11 maja o godz. 12:00:00
Koniec zapisów: 31 maja o godz. 23:59:59

Nie przegap zapisów!

Data biegu
5 września
Forma sztafety
5-osobowe drużyny
Dystans
4 km dla każdego
zawodnika
Charytatywny cel
Wspólnie, po raz 10., wesprzemy kolejnych beneficjentów po amputacji i z niepełnosprawnością ruchową
Zapisy
Rejestracja odbędzie się
jak zwykle
poprzez naszą stronę www
Opłata startowa
konieczność opłaty udziału
w ciągu 14 dni od rejestracji
(koszt 375 netto za jedną drużynę)

Najważniejsze informacje!

Biegaj, gdzie chcesz! Bieg bez granic

Każdy biegacz wytyczy wymagany odcinek (4 km) samodzielnie, w wybranej przez siebie lokalizacji. Pobiec można w dowolnej miejscowości, na wsi czy w górach, w kraju, ale także poza jego granicami. W roku ubiegłym dołączyły do nas sztafety z ponad 17 państw z całego świata. Mamy nadzieję, że podczas 10. urodzin naszej charytatywnej imprezy będzie nas jeszcze więcej!

Data zapisów Data zapisów

Zapisy dla wszystkich biegaczy ruszają 11 maja i potrwają dokładnie 3 tygodnie, do 31 maja. Po tym terminie nie będzie można się już zarejestrować, ponieważ musimy zdążyć z przygotowaniem i bezpieczną wysyłką Waszych pakietów startowych.

Pakiety startowe Pakiety startowe

Pakiet startowy, a w nim specjalną chustę wielofunkcyjną, numer startowy i medal otrzymacie przed datą zawodów w bezpiecznej przesyłce. Paczka trafi do kapitana drużyny, a ten stanie się odpowiedzialny za jej dystrybucję.

Dzień biegu Dzień biegu

5 września każdy biegacz pokona dystans Poland Business Run, tj. 4 km, sam lub z członkami swojej drużyny w dozwolonej grupie, według obowiązujących przepisów.

Wyniki biegu Aplikacja Poland Business Run

Każdy zawodnik wprowadzi samodzielnie swój wynik poprzez specjalną aplikację lub korzystając ze strony www. W momencie, kiedy wszyscy członkowie zespołu dodadzą swój wynik, drużyna zostanie zapisana w klasyfikacji generalnej. Wstępne wyniki poznamy w dniu zawodów około godziny 19.00. Następnie przejdą proces weryfikacji, a ich oficjalna forma zostanie ogłoszona 7 września.

Live streaming Live streaming

Przez cały dzień biegu będziemy komentować wyniki oraz rekordy, a także łączyć się z firmami, biegaczami i beneficjentami podczas streamingu na żywo.

Integracja Integracja

Będziemy na bieżąco śledzić i przekazywać Wam informacje związane z możliwością wspólnego biegania z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Chętnie wesprzemy też firmy w zakresie organizacji wewnętrznych, mniejszych wydarzeń, by wspólnie świętować 10. urodziny biegu.

Rejestracja krok po kroku

  1. Wejdź na stronę www.polandbusinessrun.pl i zarejestruj się (jeśli biegniesz po raz pierwszy) lub zaloguj do swojego konta.
  2. 11 maja, gdy zapisy zostaną uruchomione, dodaj swoją drużynę (na początek podaj adres e-mail przynajmniej 1 członka sztafety, na uzupełnienie pozostałych masz 2 tygodnie). Zwróć uwagę na poprawne wpisanie adresów e-mail członków drużyny, za ich pomocą biegacze uzupełnią swoje wyniki w dniu imprezy.
  3. Wprowadź dane do faktury i opłać udział (koszt to 375 zł netto / 405 zł brutto za jedną drużynę). FV zostanie wygenerowana automatycznie.
  4. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Kilka dni przed biegiem kapitan drużyny otrzyma (w bezpiecznej przesyłce) pakiety startowe dla całej drużyny.
  5. 5 września pobiegnij w dowolnym miejscu - masz na to czas pomiędzy godziną 00:00 a 18:00 czasu środkowoeuropejskiego (CEST). Pamiętaj, by zarejestrować swój czas i dystans za pomocą dowolnej aplikacji biegowej z funkcją GPS.
  6. Po zakończeniu biegu zrób screen swojego wyniku z aplikacji z GPS, a następnie prześlij go do nas, logując się do aplikacji Poland Business Run lub za pomocą specjalnej zakładki na stronie internetowej. Do wgrania wyniku będziesz potrzebował adresu e-mail, przypisanego do Twojego zgłoszenia do biegu.
  7. Po wgraniu wyników przez każdego z zawodnika w Twojej sztafecie, czas drużyny pojawi się w klasyfikacji generalnej.
  8. Gratulujemy i bardzo dziękujemy! Pobiegłeś i pomogłeś kolejnym osobom z niepełnosprawnością ruchową!