Zapisy: 27.05-10.06
Poland Business Run 2020

Pobiegniesz - pomożesz w bezpiecznej formule 2.0!

2020 to wyjątkowy rok, w którym musieliśmy nieco zmienić formę zawodów, jednak nadal możemy pomagać przez bieganie!
Charytatywna sztafeta startuje 6 września!

Niezwykle ważne jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, dlatego przygotowaliśmy bieg w nowej formule - POLAND BUSINESS RUN 2.0.

Start zapisów: 27 maja o godz. 12:00
Koniec zapisów: 10 czerwca o godz. 23:59:59

To pozostaje bez zmian!

Data biegu
6 września
Forma sztafety
5-osobowe drużyny
Dystans
4 km dla każdego
zawodnika
Charytatywny cel
Wspólnie wesprzemy kolejnych beneficjentów po amputacji i z niepełnosprawnością ruchową
Zapisy
Rejestracja odbędzie się
jak zwykle
poprzez naszą stronę www
Opłata startowa
konieczność opłaty udziału
w ciągu 14 dni od rejestracji
(koszt 375 netto za jedną drużynę)

Co nowego w formule 2.0?

Bieg bez granic i barier Bieg bez granic

Ze względów bezpieczeństwa nie możemy zgromadzić tysięcy zawodników w największych miastach Polski, ale w nowej formule to nie problem! Każdy biegacz wytyczy wymagany odcinek (4 km) samodzielnie, w wybranej przez siebie lokalizacji. Nie trzeba, jak dotychczas, biec konkretnie w Krakowie, Poznaniu czy Warszawie, a w dowolnej miejscowości, na wsi czy w górach, w kraju lub poza jego granicami! Tym samym w tym roku możecie zaprosić do udziału oddziały firmy z różnych stron świata! Szczecin Business Run, Zakopane Business Run, a może Boston Business Run? Biegaj, gdzie zechcesz!

Data zapisów Data zapisów

Zapisy dla wszystkich biegaczy ruszają 27 maja i potrwają dokładnie 2 tygodnie, do 10 czerwca. Po tym terminie nie będzie można się już zarejestrować, ponieważ musimy zdążyć z przygotowaniem i bezpieczną wysyłką Waszych pakietów startowych.

Pakiety startowe Pakiety startowe

Pakiet startowy, a w nim specjalną chustę wielofunkcyjną (która może zastąpić maseczkę), numer startowy i medal otrzymacie przed datą zawodów w bezpiecznej przesyłce.

Dzień biegu Dzień biegu

6 września każdy biegacz pokona dystans Poland Business Run sam lub z członkami swojej drużyny w dozwolonej grupie, według obowiązujących przepisów.

Aplikacja Poland Business Run Aplikacja Poland Business Run

Kiedy wszyscy zawodnicy danej drużyny wystartują i wprowadzą swoje wyniki do naszej aplikacji, zaprezentujemy je w klasyfikacji generalnej.

Live streaming Live streaming

Przez cały dzień biegu będziemy komentować wyniki oraz rekordy, a także łączyć się z firmami, biegaczami i beneficjentami podczas streamingu na żywo.

Integracja Integracja

Jeśli będzie to możliwe i bezpieczne - firmowe teamy spotkają się i wystartują w mniejszych grupach, w parku czy pod swoim biurem, by biegać i integrować się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Nie przegap zapisów! Rejestracja krok po kroku

  1. Wejdź na stronę www.polandbusinessrun.pl i zarejestruj się (jeśli biegniesz po raz pierwszy) lub zaloguj do swojego konta.
  2. 27 maja, gdy zapisy zostaną uruchomione, dodaj swoją drużynę (na początek podaj adres e-mail przynajmniej 1 członka sztafety, na uzupełnienie pozostałych masz 2 tygodnie).
  3. Wprowadź dane do faktury i opłać udział (koszt to 375 zł netto / 405 zł brutto za jedną drużynę). FV zostanie wygenerowana automatycznie.
  4. Powiadomimy Cię mailowo o możliwości pobrania naszej specjalnej aplikacji Poland Business Run z App Store lub sklepu Google Play. Po zainstalowaniu jej w swoim smartfonie, zalogujesz się za pomocą swojego adresu e-mail podanego podczas rejestracji drużyny.
  5. W aplikacji znajdziesz najważniejsze informacje o biegu, a także aktualizacje dotyczące treningów czy zasad bezpieczeństwa. Sprawdzaj je na bieżąco.
  6. Kilka dni przed biegiem otrzymasz bezpiecznie swój pakiet startowy.
  7. W dniu biegu w naszej aplikacji uzupełnij swój czas, śledź wyniki kolegów z drużyny i firmy, a także naszą relację na żywo.
  8. Gratulujemy! Pobiegłeś i pomogłeś kolejnym osobom z niepełnosprawnością ruchową!

Sztafeta pomocy nie zatrzymuje się - podaj dalej!
#pobiegnieszpomożesz

Sponsorzy strategiczni

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Sponsorzy logistyczni

Organizator