Warszawa w liczbach

Edycja

4

2017

Liczba firm

364

2017

Biegacze

4 080

2017

Zebrana kwota brutto

347 003

2017

Strefa Biegacza

Chcesz wziąć udział w Łódź Business Run 2018?

Pomagam Bardziej

Wspieraj drużyny w rywalizacji o Żółtą Koszulkę Lidera

Rekomendacje

Beneficjenci

Konrad Molis

Beneficjent Warszawa Business Run 2017
“Konrad we wrześniu 2015 r. w wyniku wypadku stracił prawą nogę na wysokości uda. Już w marcu 2016 r. po dojściu do „siebie” rozpoczął intensywną rehabilitację i starania o dofinansowanie protezy. Od września 2016 r. chodził w protezie tymczasowej i rozpoczął naukę nowego dla niego zawodu Opiekun Medyczny w szkole policealnej. W tym samym czasie rozpoczęły się jego treningi wioślarskie, które traktuje bardzo poważnie. Od stycznia podjął pracę jako opiekun-wychowawca. Niedługo kończy szkołę i dostanie przydział mieszkania od miasta."

Beata Łaska

Beneficjent Warszawa Business Run 2017
“W styczniu 2016 roku trafiła do szpitala z wysoką gorączką i niedowładem nóg. Zdiagnozowano u niej sepsę, zapalenie otrzewnej, ostrą niewydolność nerek. W wyniku postępującej martwicy wszystkich kończyn podjęto decyzję o amputacji kończyn dolnych w celu ratowania życia. Po długim pobycie w szpitalu, intensywnym leczeniu pani Beata jest zdrowa. Obecnie zaczyna stawiać pierwsze samodzielne kroki na protezach. Codziennie stara się funkcjonować normalnie: gotuje, sprząta, zajmuje się dziećmi. Oczywiście na miarę możliwości i przy pomocy wózka elektrycznego. Jedynym marzeniem pani Beaty jest to by w przyszłości korzystać z niego jak najmniej."

Maks Moroz

Beneficjent Warszawa Business Run 2017
“Maks ma 11 lat. Urodził się ze skrótem kości udowej bliższej, kończyny dolnej prawej (PFFD). Jego tata podjął decyzję o niepoddawaniu Maksa żadnej interwencji chirurgicznej. Zamiast fundować mu dzieciństwo przepełnione bielą szpitalnych fartuchów oraz cierpieniem, postawił na pomoc we właściwym kształtowaniu jego osobowości. Maks jest dzisiaj bardzo pogodnym, wrażliwym młodym człowiekiem. Świetnie pływa, biega, wspina się nie tylko na przeszkody parków linowych, ale i na kolejne szczyty polskich gór, uprawia turystykę motocyklową, żegluje, jeździ na narcie, trenuje piłkę nożną."

Komu pomogliśmy

Newsletter

Organizatorzy

Partnerzy strategiczni

Partner medyczny