Organizator

O projekcie
Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, odbywający się w największych miastach Polski. Jego ideą jest pomoc osobom po amputacjach i z niepełnosprawnościami narządów ruchu. W 2017 roku na starcie biegu stanęło 20 135 osób z 1363 firm.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Poznań Business Run 2017 oraz Kraków Business Run 2017, a także filmu z naszym beneficjentem - Mateuszem Krzeszczykiem, który opowiada o swoich przeżyciach związanych z biegiem.

Dotychczas projekt otrzymał liczne nagrody

  • TOP Event 2017
  •  I miejsce w plebiscycie Sportowe Wydarzenie Krakowa 2016
  • Top CSR Initiative of the Year 2015
  •  MP Power - Projekt CSR w branży eventowej 2014
  • Top CSR Initiative of the Year 2013

Rola współorganizatora
Stworzenie tak dużej imprezy biegowej to zadanie wymagające wielu zaangażowanych osób posiadających różnorodne kompetencje. Osoby te pochodzą z firm, które decydują się na realizację polityki CSR firmy  poprzez udział w projekcie. Firma, która deleguje pracownika , w ramach wolontariatu pracowniczego, do wykonania określonego zadania w trakcie trwania projektu staje się współorganizatorem biegu w danym mieście i, po podpisaniu stosownej umowy o współpracy, korzysta z pakietu świadczeń dedykowanych współorganizatorowi.
Dumą napawa fakt, że aż 34 firmy w Polsce zdecydowały się wejść w rolę współorganizatora Poland Business Run w roku 2017.

Oferta świadczeń dla współorganizatora.
   
Zapraszamy do współtworzenia razem z nami Poland Business Run 2018.