Zdobądź certyfikat "Firma bez Barier!"

08.12.2020

Udostępnij

Oprócz organizacji charytatywnej sztafety dzielimy się także wiedzą naszych ekspertów! W 2020 r. przygotowaliśmy ofertę edukacyjną dla firm, obejmującą szkolenia związane z aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnościami, prawem i kulturą pracy, dostępnością architektoniczną oraz cyfrową, a także aktywnością fizyczną i zdrowiem psychicznym w czasie pandemii.Uwaga! Podaruj swoim pracownikom wyjątkowy prezent w postaci naszych szkoleń dotyczących zdrowia fizycznego, psychicznego lub tematów społecznych. Jeśli Twoja firma dysponuje jeszcze budżetem szkoleniowym na 2020 rok - zachęcamy do zakupu vouchera i wykorzystania go w wybranym terminie po Nowym Roku! Zapraszamy do kontaktu z Agatą Górzyńską (a.gorzynska@polandbusinessrun.pl)


Zajęcia prowadzone są przez naszych pracowników oraz specjalistów, którzy od lat zgłębiają wiedzę na temat niepełnosprawności. 

Przykładowe tematy warsztatów:

■ Osoba z niepełnosprawnością w miejscu pracy

■ Savoir vivre w stosunku do pracownika z niepełnosprawnością

■ Rekrutacja, zatrudnianie i wdrażanie osób z niepełnosprawnościami

■ Stres i jego wpływ na nasze funkcjonowanie

■ Wpływ pracy siedzącej na kondycję kręgosłupa

Pomyślne przejście audytu, ukończenie szkoleń i wprowadzenie w życie naszych zaleceń skutkuje otrzymaniem specjalnego certyfikatu „FIRMA BEZ BARIER”. 


„Bardzo przydatne i interesujące szkolenie. Właściwie powinno być  obligatoryjne.”  ~ opinia uczestnika


Dołącz do firm, które już skorzystały z naszych szkoleń! 

Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu!

Poproś o ofertę, pisząc na adres: a.gorzynska@polandbusinessrun.pl

Inicjatorzy

Sponsorzy sportowi

Patronat honorowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności.

Klikając "Kontynuuj" poniżej potwierdzasz, że zapoznałeś się z powyższą informacją.