Trenuj z olimpijczykiem do Kraków Business Run 2019! Śniadania Biegowe z AirHelp

30.05.2019

Udostępnij

Dobre wieści dla biegaczy przygotowujących się do Kraków Business Run 2019. W czerwcu, lipcu i sierpniu co dwa tygodnie odbywać się będą bezpłatne śniadania biegowe prowadzone przez olimpijczyka i trenera Grzegorza Sudoła. Na wspólne trenowanie na krakowskich Błoniach zapraszamy wraz z AirHelp. Pierwsze spotkanie już w sobotę, 8 czerwca. 

Na Kraków Business Run 2019 zapisała się w tym roku rekordowa liczba 7,5 tys. osób. Impreza odbędzie się 8 września, jednak już dziś warto rozpocząć przygotowania. Pomogą w nich spotkania treningowe pod hasłem “Śniadania Biegowe z AirHelp”, które odbywać się będą w soboty: 8 i 22 czerwca, 6 i 20 lipca oraz 3 i 17 sierpnia.


Uczestnicy będą się spotykać o 9:30 pod Halą 100-lecia Cracovii przy al. Focha 40, by stamtąd wspólnie przejść na trening na Błoniach zakończony lekkim śniadaniem. Formuła spotkań zakłada solidne przygotowanie zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i dla doświadczonych biegaczy, którzy pod opieką trenera będą mogli osiągnąć coraz lepsze wyniki.

Na spotkania treningowe zapraszamy wraz z krakowskim oddziałem AirHelp, największej firmy z branży TravelTech. 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na wspólny projekt? Bo jest nam po drodze. My jako AirHelp mamy tę samą misję i cel, co Poland Business Run – chcemy pomagać ludziom. Fundacja wspiera beneficjentów w powrocie do sprawności, a my pomagamy pasażerom linii lotniczych w odzyskaniu odszkodowania za opóźniony lub odwołany lot – tłumaczy Jakub Dziwisz, CTO w AirHelp.