Summer Forest Camp, czyli letnia przygoda w Bieszczadach

12.08.2021

Udostępnij

Od 18 do 25 lipca osoby z niepełnosprawnościami ruchu aktywnie spędzały czas w Bieszczadach podczas naszego tegorocznego Summer Forest Campu. Piękne zakątki polskich gór, integracja i świetna zabawa - tak najkrócej można opisać tę wyprawę.

Koordynator obozu Tomasz Deroń przewidział dla uczestników wiele atrakcji. Było zwiedzanie ośrodka szybowcowego w Bezmiechowej Górnej, rejs statkiem po Zalewie Solińskim, wizyta w cerkwi w Smolniku, spacery po Dolinie Sanu, Worku Bieszczadzkim i pod Chatę Rebrowa, znaną z serialu „Wataha”. Obozowicze zobaczyli rezerwat Sine Wiry, Połoninę Wetlińską, Tarnicę, a także dolinę Wołosatki.

Bazą wypadową były domki Ośrodka Rajskie, znajdującego się nad Zalewem Solińskim u podnóża pasma Otrytu. Wspólne posiłki, integracja i dobre towarzystwo sprawiły, że wyjazd okazał się naprawdę udany! Zobaczcie kilka ujęć naszego niezawodnego fotografa z One Light Studio.

Brzmi kusząco? Już niedługo ruszą zapisy na Adaptive Bike Challenge - obiecujemy, że będzie równie fajnie! :)

Obóz zorganizowaliśmy dzięki środkom na aktywizację osób z niepełnosprawnościami, które otrzymaliśmy od State Street Foundation. Dziękujemy!