Poznań w liczbach

Edycja

5

2017

Liczba firm

247

2017

Biegacze

2 870

2017

Zebrana kwota brutto

217 706

2017

Strefa Biegacza

Chcesz wziąć udział w Poznań Business Run 2018?

Pomagam Bardziej

Wspieraj drużyny w rywalizacji o Żółtą Koszulkę Lidera

Rekomendacje

Beneficjenci

Adrian Bąk

Beneficjent Poznań Business Run 2017
“Sport to jego pasja, już od najmłodszych lat jego życie było toczyło się wokół piłki nożnej, lecz Adrian nigdy nie ograniczał się tylko do niej. W jego orbicie krążyło wiele dyscyplin i w każdej z nich był świetny. W końcu jednak odkrył tą która cieszy go najbardziej- Snowboard. Ten stał się jego sposobem na życie, planował rozpoczęcie kursu instruktora Snowboardu. Marzenia te jednak przerwał wypadek, w wyniku którego Adrian po długiej walce, stracił swą lewą nogę. Adrian chce wrócić do swych planów, jednak by to mogło się zdarzyć, potrzebuje naszej pomocy."

Piotr Lipiński

Beneficjent Poznań Business Run 2017
“Przez wiele lat mógł sobie pozwolić na standardowe, normalne życie bez większych wyrzeczeń. Zawsze cenił swoją sprawność, a w połączeniu z zamiłowaniem do muzyki kiedy naszła ochota popłynąć w rytmie uskuteczniał breakdance. Oblodzona nawierzchnia, upadek na tory, uderzenie głową w szynę i zbliżający się pociąg 11 lat temu odmieniły jego życie. Marzy mu się, by w końcu po latach otrzymać sprzęt, dzięki któremu mógłby chodzić jak zdrowy człowiek, spacerować bez grymasu bólu na twarzy, przenosić cięższe przedmioty, wykazywać się zawodowo i po prostu funkcjonować bez dotychczasowych ograniczeń i dyskomfortu."

Lucyna Lusiewicz

Beneficjent Poznań Business Run 2017
“Pani Lucyna od pięciu lat trenuje parakajakarstwo. Jest trzykrotną mistrzynią Polski w tej dyscyplinie oraz uczestniczką mistrzostw Europy i świata. Uprawia nordic walking i lubi pływać. Interesuje się psychologią. Obecnie pracuje jako Content Manager w agencji reklamowej. Jest mamą dwóch wspaniałych córek. Aktywny tryb życia, jaki prowadzi, wymaga od niej dużej mobilności. Nowa proteza – lekka, ze stabilnym mocowaniem i dynamiczną stopą, pomoże jej sprostać wszystkim codziennym wyzwaniom."

Komu pomogliśmy

Newsletter