Łódź w liczbach

Edycja

4

2017

Liczba firm

164

2017

Biegacze

1 925

2017

Zebrana kwota brutto

159 089

2017

Strefa Biegacza

Chcesz wziąć udział w Łódź Business Run 2018?

Pomagam Bardziej

Wspieraj drużyny w rywalizacji o Żółtą Koszulkę Lidera

Rekomendacje

Beneficjenci

Malwina Piasecka

Beneficjent Łódź Business Run 2017
“28-latka z wrodzonym brakiem kończyny. Sama o sobie, że jest szczęśliwą żoną i matki dwójki dzieci. Niepełnosprawność nigdy nie była dla niej przeszkodą do prowadzenia normalnego życia. Rozwija się w kierunku technika administracji i chciałaby dalej się w nim kształcić. Jej marzeniem jest otrzymanie protezy która pozwoli jej nadążać z swoimi synkami, godzić pracę z nauką a także umożliwi ubranie butów na obcasie."

Radosław Jaworski

Beneficjent Łódź Business Run 2017
“Radosław urodził się w 1968 roku. W wieku 19 lat uległ wypadkowi na skutek którego stracił prawą rękę , przez co zmuszony był do zmiany swoich planów na przyszłość. Musiał zrezygnować z architektury na rzecz bardziej dostępnej w nowej sytuacji informatyki. Ukończył studia właśnie na tym kierunku i założył rodzinę. Jest szczęśliwym mężem i ojcem. W pracy jest odpowiedzialny za systemy informatyczne i wdrożenia nowych programów komputerowych. Hobbistycznie zajmuje się analizą zachowań ludzki na rynkach finansowych."

Beata Wosiecka

Beneficjent Łódź Business Run 2017
“Ma 41lat. W 2016r. zachorowała na bardzo rzadki nowotwór krwi, jak sama wspomina w Polsce oprócz niej jest jedynie 1000 takich przypadków. W wyniku choroby straciła swoją nogę na poziomie uda. Te wydarzenia nie odebrały jej jednak pogody ducha i energii. Chce zwiedzić świat, móc znów wyjść na spacer w szpilkach i cieszyć się każdym dniem. Jest wiecznie pełna optymizmu i uśmiechnięta. Jak sama podkreśla - nigdy nie czekała na rzeczy wielkie, cieszyła się tymi małymi, bo wiedziała, że może się nigdy na nie doczekać."

Komu pomogliśmy

Newsletter

Organizatorzy

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni

Partnerzy treningowi

Patronat