Katowice w liczbach

Edycja

5

2017

Liczba firm

151

2017

Biegacze

2 405

2017

Zebrana kwota brutto

197 334

2017

Strefa Biegacza

Chcesz wziąć udział w Katowice Business Run?

Pomagam Bardziej

Wspieraj drużyny w rywalizacji o Żółtą Koszulkę Lidera

Rekomendacje

Beneficjenci

Janusz Rokicki

Beneficjent Katowice Business Run 2017
“Gdy był nastolatkiem przeżył wypadek kolejowy, w wyniku którego stracił obie nogi. Dzięki Katowice Business Run 2016 Pan Janusz otrzymał jedną protezę, nadal potrzebuje drugiej. Dlatego katowiczanie pobiegną dla niego raz jeszcze. Pan Janusz ma na swym koncie ma już trzy srebrne medale, w pchnięciu kulą, które zdobył na Igrzyskach Olimpijskich. A my czekamy na następne."

Joanna Tirak

Beneficjent Katowice Business Run 2017
“Urodziła się z brakiem podudzia prawego. Teraz ma 33 lata. Jest matką dwóch wspaniałych dzieciaczków: Amelii i Jakuba, którym poświęca się bez reszty. Jej największym marzeniem jest sprawne poruszanie się - wyprawy w góry. Dlatego tak bardzo zależy nam na pomocy w zakupie jej nowej protezie. Podniesie ona diametralnie komfort życia Joanny, dzięki niej spełnią się marzenia o zdobywaniu szczytów, oraz bieganiu razem za dziećmi bez bólu i obaw, że proteza się rozpadnie."

Marta Rumińska

Beneficjent Katowice Business Run 2017
“Marta jest pozytywnie nastawioną do życia 28 latką z Gliwic. W 2004 roku w wyniku choroby nowotworowej straciła prawą nogę na wysokości uda. Aktualnie stara się żyć aktywnie i pokazywać swojej dwuletniej córce otaczającą nas przyrodę. Pasją Marty jest gotowanie i odkrywanie nowych smaków, a także podróżowanie. Zakup dobrej protezy jest szansą na sprawniejsze poruszanie się, a co z tym idzie możliwość bezproblemowego przemierzania świata. Największym marzeniem Marty jest nauczenie się jazdy na snowboardzie."

Komu pomogliśmy

Newsletter

Organizatorzy

Partnerzy strategiczni

Partnerzy